Jméno software TIFF Viewer Server
Autor Black Ice Software, LLC
Licence Časově omezená verze
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Servery Jiné serverové aplikace


Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako TIFF Viewer Server 11.53
TIFF Viewer Server 8.25 Časově omezená verze 2010-08-19 $169.99
! Multi-Page TIFF Editor (with OCR tool) 1.7c Demoverze 2010-07-01 $49.99
! Photo-Lux Image Viewer 3.6a Shareware 2010-07-01 $39.99
StatWin Pro 8.2 Shareware 2010-07-02 $59

Download TIFF Viewer Server 11.53

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. TIFF Viewer Server je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software TIFF Viewer Server? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

TIFF Viewer Server 11.53 description

The TIFF Viewer Server includes both a browser plug-in and a standalone TIFF/Image Viewer. The TIFF Viewer Server is ideal for viewing, editing and printing TIFF and a variety of additional image types. The TIFF Viewer is commonly used for editing and cleaning faxes, browsing the USPTO web site, scanning documents for electronic archival, processing and printing digital photos and much more. Give TIFF Viewer Server a try to fully assess its capabilities! FEATURES: · Scan in documents and letters for easy distribution and storage. · View, print and edit TIFF, JPEG and a variety of image types. · Create an archive of important articles. · Easy method for creating and posting documents for the Internet. · Make electronic copies of your documents, letters, notes, etc.