Jméno software ForwardMail
Autor Toshi Okada
Licence Demoverze
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Komunikace Další e-mailové nástroje


Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako ForwardMail 4.76.00
ForwardMail 4.36.00 Demoverze 2011-01-25 $35
Affixa 2.2010.7.11 Freeware 2010-07-19 $0
AMT 1.00 Shareware 2010-07-02 $10
Automatic Email Manager 4.13 Shareware 2010-08-03 $69
SpotMSN Password Recover 1.9.3 Shareware 2010-06-30 $17.5

Download ForwardMail 4.76.00

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. ForwardMail je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software ForwardMail? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

ForwardMail 4.76.00 description

ForwardMail is an email forwarding software that allows you to forward messages from one email account to another. ForwardMail is a lightweight Windows email utility developed to help you retrieve and forward incoming email messages to other accounts. It lets you work with 10 email accounts. It provides a wealth of settings for header modifications, attachment processing, content conversion and special forwarding mode for use on mobile devices. You can also limit forwarding to specific messages by setting up custom filters based on the sender, subject, header and other message details. The setting interface is so easy, and please try it now!! ForwardMail gives you the possibility to set up a new email account by providing information about the name, checking the account at a custom time (in minutes), and entering the email addresses you want to forward data to. FEATURES: · Redirect forwarding supported · Keeps the header information of the incoming emails · You can reply to the original sender by simply clicking "Reply" button on the forwarded email · Multiple accounts supported · 10 forwarding accounts available · You can forward emails to multiple addresses with one forwarding account · You can forward emails from the same mailbox to separate addresses with separate conditions · Various filtering options · Filters by email address, email size, subject, time zone, sender's email client · Strips unnecessary attached files · Removes unnecessary letters or strings · Divide to forward by specified mail size · Removes citation lines · Convert the HTML email to plain TEXT email · Remote control function · Suspends or resumes forwarding by sending a special email to the account. · Sends back the account status report when accepting the command email. · Account management function · Manages account settings by 'template' option or general 'CSV file'. Limitations: