Jméno software SweepersChoice Online Sweepstakes Soft
Autor SweepersChoice Online Sweepstakes Soft
Licence Free To Try
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Business Ostatní

Download SweepersChoice Online Sweepstakes Soft

Download SweepersChoice Online Sweepstakes Soft

Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako SweepersChoice Online Sweepstakes Soft 1.0
Online Sweepstakes win prizes software 2.01 Freeware 2013-03-06 $0
Sweepstakes Ninja Sweepstakes Software 9.0 Shareware 2010-12-20 $99
Roulette Winner Standard 1.0 Shareware 2011-01-07 $0
The Hat 2.4 Freeware 2010-11-06 $0
CPA Reward Like Facebook Script 1 Shareware 2012-04-02 $19.95

Download SweepersChoice Online Sweepstakes Soft 1.0

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. SweepersChoice Online Sweepstakes Soft je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software SweepersChoice Online Sweepstakes Soft? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

SweepersChoice Online Sweepstakes Soft 1.0 description

Enter 300+ online sweepstakes in seconds by clicking a button. Enter to win prizes such as free cash, free cars, free money, free computers & cruises, plus much more. Supports entering CAPTCHA sweepstakes, giveaways, contests plus much more. Ability to add your own sweepstakes & contests to the software, supports up to 5 different entry profiles. Sweepstakes organizer & database automatically finds new sweepstakes for you to enter. You pick & choose the contests & sweepstakes you want to enter. Click a button and watch as you get entered for a chance to win new cars, cash, cruises, sports cars, automobiles, VIP experiences, plus much more.