Jméno software Moyea PPT to DVD Burner Edu Edition
Autor Moyea Software
Licence Free To Try
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Audio a multimédia Nástroje pro prezentace


Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako Moyea PPT to DVD Burner Edu Edition 4.7.0.6
Moyea PPT to DVD Burner Edu Edition 1.4.0.10 Shareware 2010-07-27 $75.95
Moyea PPT to Video Converter Edu Edition 1.3.1.8 Shareware 2010-07-28 $35.95
Leawo PowerPoint to DVD Pro 3.7.0.6 Shareware 2010-07-15 $79.95
Leawo PowerPoint to DVD Pro 4.6.3.6 Shareware 2015-03-03 $79.95
VisiPPT 1.7.1 Shareware 2010-07-14 $99.95
Moyea PPT to DVD Burner Pro 3.7.0.10 Shareware 2010-07-16 $99.95

Download Moyea PPT to DVD Burner Edu Edition 4.7.0.6

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. Moyea PPT to DVD Burner Edu Edition je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software Moyea PPT to DVD Burner Edu Edition? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

Moyea PPT to DVD Burner Edu Edition 4.7.0.6 description

Moyea PPT to DVD Burner Edu Edition, a cool green presentation e-learning program for teachers and students to create a Blu-ray/DVD or video courseware from Microsoft PowerPoint. Equipped with the booming technology of Web 2.0, the educational tool helps the back-to-school staff to finalize their PowerPoint presentations in universal Blu-ray/DVD or video that maximizes the scope of the course content. With the e-learning conversion tool, teachers and students are easy to span a PowerPoint courseware from one computer to another without PowerPoint or with one but incompatible, or from a Windows to a Mac, to a TV with Blu-ray/DVD player, from a local drive to the Internet, or even to a portable that supports video. As a newborn to Moyea's PowerPoint to DVD Burner family, this education branch inherits almost every virtue of its outstanding elder brothers PPT to DVD Burner Pro and the Lite, who are: Capable of converting up to 12 PowerPoint files to either Blu-ray/DVD of standard and High Definition or video formats Support Windows 8, 64-bit PowerPoint and PowerPoint Viewer 2007 & 2010 Real-time Preview function during PowerPoint to video conversion Categorized by both media formats and terminal devices such as iPod, iPhone, Apple TV, PMP and Window Mobile, inclusive of a built-in burning engine to transform a movie-like slideshow to a Blu-ray/DVD disc Considerate to enthusiastic computer insiders with custom workarounds (e.g. Advanced Settings, Customize) for a DIY voyage Distinctive by the Logo function enabling an insertion of watermark to your initial work of a Blu-ray/DVD or video slideshow Equipped with Music feature that allows you to add in your favorite soundtrack as score for your new output Blu-ray/DVD or video in case you forgot doing that in the source PowerPoint presentation Featured in two slide playback modes with Blu-ray/DVD player - "One Slide One Chapter" (concise mode) and "One Animation One Chapter" (concrete mode)