Jméno software Export MSG to vCard
Autor Export MSG to vCard
Licence Free To Try
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Systémové utility Údržba souborů a disků


Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako Export MSG to vCard 3.4.4
Export MSG to vCard 1.3 Shareware 2011-07-20 $49
Export MSG to vCard 3.4.5 Free To Try 2018-01-30 $0

Download Export MSG to vCard 3.4.4

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. Export MSG to vCard je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software Export MSG to vCard? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

Export MSG to vCard 3.4.4 description

To Export MSG to vCard, Single mode and batch mode, both conversion mechanisms are available in this conversion tool. You can select multiple contacts individually to convert from Outlook MSG to vCard but on the other hand, you can select multiple contacts by a single click and convert them instantly. This software saves all contacts details after completion of process to Convert MSG files to VCF. It can Export MSG to vCard in any vCard supported email clients like - IBM Lotus Notes, Apple Mail, Outlook Express, iPhone, smart phones etc. This conversion tool is capable to convert contacts with images from Outlook MSG to vCard. This conversion software is compatible with entire MS Windows OS versions and MS Outlook editions to Export MSG to vCard. The Demo version of MSG to vCard converter supports you to convert maximum 10 contacts into VCF format to check its ability. If you are satisfied with its working, then you can purchase its fully featured edition.