Jméno software Pascal Analyzer
Autor Peganza
Licence Demoverze
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Business Ostatní


Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako Pascal Analyzer 9.0.11.0
Pascal Browser 1.7.0 Demoverze 2012-10-24 $159
A2 Oasis for Windows 2.6 Shareware 2010-07-16 $25
Gnumeric 1.10.7 Freeware 2010-06-30 $0
MParser dYb Lite Edition 1.0.0 Freeware 2010-07-05 $0

Download Pascal Analyzer 9.0.11.0

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. Pascal Analyzer je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software Pascal Analyzer? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

Pascal Analyzer 9.0.11.0 description

Pascal Analyzer, or PAL for short, parses Delphi or Borland Pascal source code. It builds large internal tables of identifiers, and collects other information such as calls between subprograms. When the parsing is completed, extensive reports are produced. These reports contain a great deal of important information about the source code. This information will help you understand your source code better, and assist you in producing code of higher quality and reliability. For a real world example of what PAL can do with your source code, visit TurboControl and download sample PAL reports for the Async Professional toolkit from TurboPower.