Jméno software Disk Sorter Pro
Autor Flexense Computing Systems Ltd.
Licence Časově omezená verze
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Systémové utility Údržba souborů a disků


Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako Disk Sorter Pro 10.3.12
Disk Sorter Ultimate 2.7.20 Časově omezená verze 2011-03-18 $50
Softerra LDAP Administrator 2010.2 Komerční licence 2010-07-03 $250
ESTARD Data Miner 3.0.1.2 Demoverze 2010-07-02 $500

Download Disk Sorter Pro 10.3.12

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. Disk Sorter Pro je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software Disk Sorter Pro? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

Disk Sorter Pro 10.3.12 description

Disk Sorter Pro is a professional utility developed to aid users in sorting files originating in disks, folders, shared locations over the network, and NAS storage devices. Item details include category type, total containing files and space (size and percent), together with total files and space, process time, performance and number of errors. Disk Sorter Pro lets you copy or move items to another location, compress them to reduce size occupied on disk, as well as save the report and use it at a later time when comparing it with a newer one. Charts representing analysis results are available for display. The application is low-demanding when it comes to CPU and RAM, has a good response and quickly performs an analysis. No error dialogs were shown in our tests, and Disk Sorter Pro did not hang or crash. Finally, IT and storage administrators are provided with an enterprise-grade product version, named DiskSorter Ultimate, which provides the user with the ability to submit file classification reports from multiple servers and desktop computers to a centralized SQL database and analyze numbers of files and disk space usage for one or more file categories per host and per user across the entire enterprise.