Jméno software PassWordArmor
Autor iHaveAnswer LLC
Licence Komerční licence
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Bezpečnost a soukromí Hesla

Download PassWordArmor

Download PassWordArmor

Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako PassWordArmor 1.0.0.1
Multi Password Recovery Portable 1.2.2 Časově omezená verze 2010-07-13 $29.95
VBA Password Recovery Software 4.02 Demoverze 2011-02-22 $27
SpotMSN Password Recover 1.9.3 Shareware 2010-06-30 $17.5

Download PassWordArmor 1.0.0.1

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. PassWordArmor je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software PassWordArmor? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

PassWordArmor 1.0.0.1 description

PasswordArmor Recover All lost and forgotten password stored by your Web browser or Cloud, including Web sites like Facebook, Yahoo, Google, Gmail etc. And GET YOUR PHOTOGRAPHS, ALBUMS, VIDEOS AND DOCUMENTS BACK.