Jméno software WhoCrashed
Autor Resplendence Software Projects
Licence Freeware
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Business Ostatní


Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako WhoCrashed 6.01 B601.30111
WhoCrashed 2.10 Freeware 2010-09-16 $0
WhoCrashed 3.00 Freeware 2010-11-22 $0
LightningChart Pro 1.3.1 Shareware 2010-07-04 $2160
Softerra LDAP Administrator 2010.2 Komerční licence 2010-07-03 $250

Download WhoCrashed 6.01 B601.30111

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. WhoCrashed je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software WhoCrashed? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

WhoCrashed 6.01 B601.30111 description

Whenever a computer running Windows suddenly reboots without displaying any notice or blue screen of death, the first thing that is often thought about is a hardware failure. In reality, most crashes are caused by malfunctioning device drivers and kernel modules. In case of a kernel error, most computers running Windows do not show a blue screen unless they are configured to do so. Instead these systems suddenly reboot without any notice. WhoCrashed shows the drivers which have been crashing your computer with a single click. In most cases it can pinpoint the offending drivers which have been causing misery on your computer system in the past. It does post-mortem crashdump analysis and presents all gathered information in a comprehensible way. Normally, debugging skills and a set of debugging tools are required to do post-mortem crash dump analysis. By using this utility you do not need any debugging skills to be able to find out what drivers are causing trouble to your computer.