Jméno software Air Messenger Mobile
Autor Internet Software Solutions
Licence Demoverze
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Komunikace Nástroje pro práci s pagerem

Download Air Messenger Mobile

Download Air Messenger Mobile
Starší / jiné verze Air Messenger Mobile

Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako Air Messenger Mobile 8.0.0
Air Messenger Pro 11.0.5 Demoverze 2011-09-19 $49.95
IsItUp Network Monitor 6.94 Shareware 2010-07-11 $19.95
SMS-it 3.8.5 Shareware 2010-07-18 $15
how to get pregnant 1.0 Freeware 2010-07-02 $0
Air Messenger Mobile 6.0.5 Demoverze 2011-09-20 $74.95

Download Air Messenger Mobile 8.0.0

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. Air Messenger Mobile je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software Air Messenger Mobile? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

Air Messenger Mobile 8.0.0 description

Air Messenger Mobile is a fully featured alphanumeric paging software with TAP, SNPP, SMPP, ETAP, WCTP, and EMail support that allows you to send pages to Pagers and Digital Cellular Phones. The use of Air Messenger Mobile in your company can save you money by sending messages to your company Cellular Phones or Pagers and not having to actually talk to a person and therefore saves Air Time. SNPP allows you to send messages over the Internet to carriers such as Nextel, PageMart, Skytel, and others. SNPP and ETAP allow for message confirmation and additional features that are not support in the standard TAP/IXO protocol. Air Messenger Mobile also has a built in Air Mesenger LAN Server client which allows you to connect to the server while in the office. Command Line utility also included. With an easy to use interface and easy setup makes Air Messenger Mobile a must have for all your messaging needs. Features: Group Lists, Groups on the fly, Canned Messages, Multiple Provider Support, Multiple User and Group List, Spell Check, SNPP, SNPP Responce, Two Way Pager Support, ETAP, DDE, EMail Paging, AML Support, and more.