Jméno software Wave Gate Server
Autor Internet Software Solutions
Licence Demoverze
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Komunikace Nástroje pro práci s pagerem

Download Wave Gate Server

Download Wave Gate Server

Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako Wave Gate Server 4.0.0
IsItUp Network Monitor 6.94 Shareware 2010-07-11 $19.95
how to get pregnant 1.0 Freeware 2010-07-02 $0
SMS-it 3.8.5 Shareware 2010-07-18 $15
WebGate 3.7 Shareware 2010-07-15 $450

Download Wave Gate Server 4.0.0

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. Wave Gate Server je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software Wave Gate Server? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

Wave Gate Server 4.0.0 description

The Wave Gate Server is a protocol converter that receives paging requests from a device using the WaveWare protocol like a MEDHOST Com Server and forwards the page on to your carrier or terminal using standard paging protocols such as SNPP, SMPP, WCTP or TNPP. This allows for an easy implementation of most standard paging terminals or use of external carriers where currently only a WaveWare terminal can be used. This server can be installed and available for use in less then 10 minutes once your hardware has been installed.