Jméno software Air Messenger Lite
Autor Internet Software Solutions
Licence Demoverze
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Komunikace Nástroje pro práci s pagerem

Download Air Messenger Lite

Download Air Messenger Lite

Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako Air Messenger Lite 9.0.0
Air Messenger Pro 11.0.5 Demoverze 2011-09-19 $49.95
IsItUp Network Monitor 6.94 Shareware 2010-07-11 $19.95
how to get pregnant 1.0 Freeware 2010-07-02 $0
SMS-it 3.8.5 Shareware 2010-07-18 $15
WebGate 3.7 Shareware 2010-07-15 $450

Download Air Messenger Lite 9.0.0

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. Air Messenger Lite je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software Air Messenger Lite? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

Air Messenger Lite 9.0.0 description

Air Messenger Lite is a simple to use Alphanumeric Paging Software that allows you to send alphanumeric messages to Pagers and Digital Cellular Phone. The use of Air Messenger in your company can save you money by sending messages to your company Cellular Phones or Pagers and not having to actually talk to a person and therefore saving air time. ETAP allows for message confirmation and other features, provider need to support this protocol. For a full featured version that allows multiple paging carriers, spell check, groups and more then see Air Messenger Pro!