Jméno software MSG to PST Converter
Autor MSG to PST Converter
Licence Free To Try
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Systémové utility Údržba souborů a disků


Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako MSG to PST Converter 6.3.1
MSG to PST Converter 1.3 Shareware 2010-08-12 $49
Birdie MSG to PST Converter 1.5 Shareware 2012-10-04 $49

Download MSG to PST Converter 6.3.1

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. MSG to PST Converter je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software MSG to PST Converter? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

MSG to PST Converter 6.3.1 description

The easy way to maintain large number of orphan .MSG emails is to convert them into Outlook PST email format. So now the question is which software is suitable for you? At that point we must say that use the MSG to PST Converter that is being designed with trouble-free graphical interface to convert MSG to PST file with ease. MSG to PST software has option of Single Folder conversion option which enables users to convert only one folder having multiple MSG files. And software Multiple Folders option will allows users to convert more than on MSG folders at a time. It is the most trustable email conversion tool that carries all the MSG email file details like – Header (to, cc, subject, etc), Body layout, style, embedded Attached files and so on during the conversion procedure. We suggest you to try and test the software functionality by download the MSG to PST Converter free version now.