Jméno software Universal SQL Editor
Autor Ming Software
Licence Free To Try
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Business Databázové nástroje


Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako Universal SQL Editor 1.8.5.1
Friendly SQL 1.6.1007.07 Komerční licence 2010-07-07 $99.95
Universal SQL Editor 1.2.5 Shareware 2010-07-13 $39
Handy Backup Full 6.7.1 Shareware 2010-06-30 $199
RazorSQL 5.1.6 Shareware 2010-07-07 $69.95

Download Universal SQL Editor 1.8.5.1

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. Universal SQL Editor je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software Universal SQL Editor? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

Universal SQL Editor 1.8.5.1 description

Universal SQL Editor is a lightweight Intellisense-enabled database query tool. It allows you connect Oracle, DB2, SQL Server, Sybase and any ODBC compliant database, and edit complex SQL with Intellisense-like autocompletion, highlight references, parameter hinting, syntax highlighting, SQL formatting, plus other useful features that allow you to work more efficiently. In additional, query results returned by this query tool supports grouping, filtering, searching, and can also be exported to Excel spreadsheet or as a set of SQL statements.