Jméno software Easy Yahoo Maps Downloader
Autor getallmaps.com
Licence Demoverze
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Business Ostatní


Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako Easy Yahoo Maps Downloader 6.302
GMapCatcher for Mac OS X 0.7.2.0 Freeware 2010-07-15 $0
iMapBuilder 4.30 Demoverze 2010-06-30 $59
SSDownloader 1.1 Freeware 2010-06-30 $0
! Photo-Lux Image Viewer 3.6a Shareware 2010-07-01 $39.99

Download Easy Yahoo Maps Downloader 6.302

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. Easy Yahoo Maps Downloader je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software Easy Yahoo Maps Downloader? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

Easy Yahoo Maps Downloader 6.302 description

Easy Yahoo Maps Downloader is a tool that can automatically download the Yahoo Maps images to your PC. It can download the small tiles and save them to your hard disk, including the normal maps and satellite maps. After downloading, you can view the maps offline by its tool Maps Viewer, or you can combine the small images into one big map image. If you want to make a map of your city by yourself, it is very useful for you. Note: The downloaded images are only for your personal purpose, non-commercial use.