Jméno software SRWare Iron Portable
Autor SRWare
Licence Freeware
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Sítě a Internet Prohlížeče


Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako SRWare Iron Portable 66.0.3450.0
SRWare Iron Portable 5.0.381 Final Freeware 2010-07-01 $0
HelpNDoc 2.6.0.74 Freeware 2010-06-13 $0
Depositfiles Filemanager 0.9.9.206 Freeware 2010-06-30 $0

Download SRWare Iron Portable 66.0.3450.0

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. SRWare Iron Portable je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software SRWare Iron Portable? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

SRWare Iron Portable 66.0.3450.0 description

Google's Web browser Chrome thrilled with an extremely fast site rendering, a sleek design and innovative features. But it also gets critic from data protection specialists , for reasons such as creating a unique user ID or the submission of entries to Google to generate suggestions. SRWare Iron is a real alternative. SRWare Iron comes with an integrated password manager, bookmark and history manager that make the browsing experience complete. We could therefore create a browser with which you can now use the innovative features without worrying about your privacy. We want our users to participate in our work and make the browser free to download under the name "SRWare Iron" into the net.