Jméno software NVDA
Autor NV Access Inc.
Licence Open Source
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Business Ostatní


Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako NVDA 2018.1.1
Panopreter Plus 3.3.2 Shareware 2010-11-21 $29.95
NVDA 2011.2 RC1 Open Source 2011-07-28 $0
Easy Time Clock Driver 2.2.28.1 Shareware 2010-06-30 $99.95
X360 Outlook Express ActiveX OCX 2.53 Shareware 2010-07-03 $49.9
Portable Balabolka 1.32.0.463 Freeware 2010-06-30 $0

Download NVDA 2018.1.1

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. NVDA je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software NVDA? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

NVDA 2018.1.1 description

NonVisual Desktop Access (NVDA) is a free and open source screen reader for the Microsoft Windows operating system. Providing feedback via synthetic speech and Braille, it enables blind or vision impaired people to access computers running Windows for no more cost than a sighted person. Major features include support for over 20 languages and the ability to run entirely from a USB drive with no installation. NVDA is developed by NV Access, with contributions from the community. For more information about NVDA, including features and system requirements, visit the About section. Check out the Download section if you would like to obtain a copy. For information about community resources, including email lists, the NVDA IRC chat channel and links to community sites written in other languages, take a look at the Community section. For documentation about NVDA, visit the Documentation section. If you are interested in NVDA's development, including reporting bugs or feature requests, please see the Development section. If you would like to support the project, please consider making a Donation to NV Access.