Jméno software Disk Pulse Server
Autor Flexense Computing Systems Ltd.
Licence Časově omezená verze
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Systémové utility Údržba souborů a disků


Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako Disk Pulse Server 10.9.18
Disk Pulse Pro x64 1.7.50 Shareware 2010-07-06 $25
File Watcher Console 4.0.0.0 Open Source 2012-09-14 $0
Boxoft Folder Watcher 1.0 Shareware 2010-09-07 $27
CSE HTML Validator Std/Pro 10.00 Komerční licence 2010-07-03 $69
StatWin Pro 8.2 Shareware 2010-07-02 $59
! Photo-Lux Image Viewer 3.6a Shareware 2010-07-01 $39.99

Download Disk Pulse Server 10.9.18

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. Disk Pulse Server je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software Disk Pulse Server? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

Disk Pulse Server 10.9.18 description

DiskPulse Server is a software application that provides users with a simple means of monitoring one or more disks or directories, and detect file creations, modifications, size changes and delete operations in real time, and generate reports to a document. This tool enables you to connect to a custom server with ease, as well as create an unlimited number of commands. The latter is possible by inputting it a name, selecting which directories and actions (e.g. item creation, changes, renaming, removal) to monitor, adding file search criteria, excluding selected folders and specifying the maximum number of changes to keep in system memory. DiskPulse Server is an efficient and handy piece of software, which does not put a strain on the computer’s performance as it uses minimal CPU and memory. The interface is suitable to all users, the response time is good and no errors or crashes were detected in our tests. With just a click of the button, it is possible to start, pause or stop a command, as well as reset it or edit some its parameters. You can also rename and copy commands to the Clipboard, import and export them to an XML file format, or simply delete them.