Jméno software Disk Pulse Pro
Autor Flexense Computing Systems Ltd.
Licence Časově omezená verze
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Systémové utility Údržba souborů a disků


Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako Disk Pulse Pro 10.9.18
Disk Pulse Pro x64 1.7.50 Shareware 2010-07-06 $25
CSE HTML Validator Std/Pro 10.00 Komerční licence 2010-07-03 $69
StatWin Pro 8.2 Shareware 2010-07-02 $59
! Photo-Lux Image Viewer 3.6a Shareware 2010-07-01 $39.99

Download Disk Pulse Pro 10.9.18

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. Disk Pulse Pro je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software Disk Pulse Pro? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

Disk Pulse Pro 10.9.18 description

DiskPulse is a free and easy-to-use disk change monitoring utility allowing one to monitor one or more disks or directories and detect file system changes in real-time. In addition, DiskPulse Pro adds the ability to save HTML, Excel CSV and text reports, provides an option to monitor specific file types and allows one to automatically send E-Mail notifications or execute custom commands. Disk Pulse Pro enables users to use hotkeys which can be reassigned, enable sound notifications when the monitoring operation started, completed, or failed, as well as view details about the entire process and possible errors in a log, which can be exported to a plain text file. Plus, you can pause or stop the process, filter monitored events (e.g. file name, size, security or attribute changes), create exclusion lists, as well as view pie or bars chart with the total number of changed files which can be printed or copied to the Clipboard. It is possible to send email notifications and create reports which can be exported to HTML, CSV or plain text file. Disk Pulse Pro proves to be a reliable application that comes packed with many useful features for helping you monitor, analyze and detect file changes. Thanks to its intuitive GUI, it is suitable for beginners and professionals alike.