Jméno software Convert MSG Contacts to vCard
Autor Convert MSG Contacts to vCard
Licence Free To Try
Podporované operační systémy
Cena za jednu kopii $0
Jazykové mutace
Možnosti instalátoru podporuje instalaci i odinstalaci
Kategorie Systémové utility Údržba souborů a disků


Podobné programy

Následující software může mít stejnou funkcionalitu jako Convert MSG Contacts to vCard 4.9.2
Convert Outlook Contacts to VCF 4.7 Shareware 2013-10-07 $49

Download Convert MSG Contacts to vCard 4.9.2

Na našich fórech jsme zaznamenali velký zájem o různé cracky, serialy, cdkeys, sériové klíče, seriál keys, torrenty, odkazy na rapishare, megaupload a mnoho dalších.
Tímto chceme upozornit, že jakékoliv nelegální jednání v jakékoliv formě odsuzujeme. Convert MSG Contacts to vCard je software chráněný autorským zákonem a je nelegální jej dále šířit další cestou, jako jsou např. P2P sítě (torrent, eMule, eDonkey…), download servery (rapidshare, megaupload…) nebo i sdíleným s dalšími osobami.
Trial verze jsou omezeny datem a používání trial verze mimo dané časové období není legální. Obcházení tohoto limitu posunem času nebo crackováním není legální.
Sdílení zabíjí software, jelikož jsou programátoři ochuzeni o příjmy z prodeje. Líbí se vám software Convert MSG Contacts to vCard? Podpořte autory nákupem jejich software. Používání cracků není správným řešením.

Convert MSG Contacts to vCard 4.9.2 description

Conversion of MSG contacts to vCard format is not possible with taking help of any third party tool. So I am suggest you to try the MSG to vCard Converter program at once because this software is developed to convert msg contacts to vCard .vcf format in fast and secure way. By the use of this MSG to vCard Converter utility you can effortlessly perform the conversion of MSG to vCard with all your contact fields data i.e. name, phone number, website, address, images, etc this way our msg contacts to vCard solution allows you to manage your Outlook MSG contacts details into vCard format with 100 % accuracy. This tool not only supports you to convert single msg contact but also convert batch / multiple .msg contacts into vCard .vcf format at same time without destroying any data. So to test the efficiency of working visit our website and download the FREEWARE edition of MSG to vCard Converter tool, if you get satisfied with the demo then only purchase the registered version online to convert, move, export msg contacts to vCard or Outlook msg contacts to vCard file in unfailing way.